Këtë të hënë dukesha e Sussex ka nisur turin e saj në Afrikë krah partnerit, Princ Harry.

 

Duket se dukesha 38-vjeçare nuk e ka pasur problem që të veshë sërish të njëjtin fustan në këtë tur. Ajo është shfaqur e veshur me një fustan ngjyrë blu të ‘Veronica Beard’,  veshje që ajo është shfaqur edhe në tetor të vitit 2018.

 

Markle vizitoi me këtë pamje ditën e sotme qytetin e Tonga-s duke ndjekur kështu gjithë turin e tyre për në Pacific.

 

Fansat e kanë komentuar pozitivisht daljen e dukeshës dhe për shkak të formës që ajo u shfaq, elegante dhe mjaft fine.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *