Megan Fox ka publikuar foton e parë të djalit të saj Jorney River Green në instagram. Ylli i kinematografisë ka publikuar për herë të parë një foto të djalit të saj, që prej ardhjes së tij në jetë në gusht të këtij viti. Rrjeti i lajmeve FOX do të suprizonte  fansat e aktores me lajmin për shtatëzaninë e saj kur ajo u shfaq në Cinema Con dhe ku dukej më së miri shtatëzania e saj asaj kohe.
megan me burrin
Lajmi ishte një shok për fansat duke qënë se aktorja kishte deklaruar divorcin nga bashkëshorti i saj. Megjithë lajmin për shtatëzaninë e Megan  burime për E!News bëjnë me dije se divorci do të bëhet, dhe se shtëzania apo ardhja në jetë e djalit nuk ka ndryshuar asgjë. Fox dhe bashkëshorti i saj janë gjithashtu prindër të Noah dhe Bodhi.
noahbodhi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *