Policia e Tepelenës arrestoi këtë të premte një 39-vjeçar.

Atij ju gjetën në trup doza me kokainë, ndërsa në makinë mbante një pistoletë, një armë sportive, një thikë dhe një dorezë metalike.

Për të shpëtuar nga kontrollet e uniformave blu, ai mbante edhe një emblemë të policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *