Policia Kufitare e Durrësit procedoi penalisht dy persona që udhëtonin me para të padeklaruara në kufi.

Shtetasit B. S., 49 vjeç ju gjetën dhe ju bllokuan 30 mijë euro në kamion.

Ndërsa i proceduari tjetër është malazezi N. L., 45 vjeç, në kamionin e të cilit u gjetën 20 mijë euro, po ashtu të padeklaruara.

Leave a Reply

Your email address will not be published.