Policia e Shkodrës vuri në pranga këtë të enjte një 24-vjeçar të akuzuar për “Armëmbajtje pa leje”.

 

Policia njoftoi se shtetasi me iniciale S. B. U arrestua pasi ju gjetën në shtëpi dy pistoleta, një palë dylbi, dy krëhëra automatiku me 60 fishekë, dy krëhëra pistolete me 14 fishekë, një thikë, 3 telefona celularë dhe një automjet.

 

Sendet e mësipërme u sekuestruan si prova materiale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *