Subscribe

Maskat  godasin sërish, këtë herë në qytetin e Tepelenës, ku është vjedhur një bankë e nivelit të dytë.

 

Burime bëjnë me dije se menjëherë pas ngjarjes policia është vënë në lëvizje për kapjen e autorëve të ngjarjes, ndërsa ende nuk dihet shuma e parave të marra.

 

Gjithashtu bëhet me dije se policia ka ngritur postblloqe në pika të ndryshme në hyrje dhe në dalje të Tepelenës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *