Subscribe

Ka rënë në prangat e policisë 30-vjeçari që plagosi nënë e tij me thikë në Dukat të Patosit, Fier.

 

Policia bën me dije se 30-vjeçari, Klaudio Çobaj është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier. 50-vjeçarja Donika Çobaj ka marrë plagë të rënda në të gjithë trupin, si rezultat i goditjes disa herë me thikë në pjesë të ndryshme, në qafë, bark dhe kofshë.

 

Paraprakisht dyshohet që djali në gjendje të dehur i ka kërkuar lekë nënës së tij. Kjo e fundit ka refuzuar t’i japë dhe kanë debaturar. Fillimisht kanë debatuar me fjalë e më pas djali ka marrë një thikë dhe e ka goditur disa herë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *