Subscribe

Tirana u tronditen mesditen e kesaj te merkure nga nje ngjarje shume e rende.

 

Nje person qelloi me arme drejt familjareve te ish-gruas se tij ne Paskuqan.

 

Bilanci paraprak eshte tragjik; të paktën dy viktima dhe tre të plagosur.

 

Autori i krimit eshte Dan Hutra.

 

Ai u fut në banesën e familjes së ish-bashkëshortes dhe qëlloi pa meshire ndaj disa personave me armë zjarri.

 

Shkaqet e kesaj masakre mesa duket lidhen me divorcin mes autorit dhe partneres se tij.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *