Një masakër e vërtete ajo që ndodhi mesditën e kësaj të mërkure në Alessandria të Italisë.

 

Një burrë 67-vjeçar, masakroi gruan 55-vjecare, djalin e tij 15-vjec dhe pastaj shkoi të ekzekutonte me thikë edhe vjehrrën 80-vjeçare në kopshtin e një azili të moshuarish.

 

Pasi vrau vjehrren, autori i dha fund edhe jetës së vet duke u vetëvrare e duke lënë pas një bilanc prej 4 viktimash.

 

Nuk dihet arsyeja që çoi 60-vjecarin drejt kësaj masakre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *