1 person ka mbetur i vdekur dhe dy te tjere kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri që janë regjistruar mesditën e kësaj të enjte në nje fshat te Burrelit.

Nga te dhenat e para, behet e ditur se dy punonjes te bashkise se Matit po drekonin ne nje lokal ne fshatin Shelli ku , bashkia po investonte ne shtrimin e nje rruge.

Brenda ne lokal bashke me dy punonjesit e bashkise ishte edhe nje banor i zones.

Autori i krimit ka hyre ne lokal dhe ka qelluar me bresheri drejt tavolines ku ishin keta persona.

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published.