Aktori Olsi Bylyku është një ndër emrat e shumëpërfolur të medias rozë. Jeta private e tij ka krijuar gjithmonë interes për publikun.

Dy ditë më parë aktori ka festuar 26-vjetorin dhe në këtë ditëlindje ai ka zbuluar se është martuar.

Lexo edhe :

Related Posts

Po-po, e tha vetë, është “martuar” me makinën që ka ëndërruar prej kohësh dhe që ia ka dhuruar vetes pikërisht në këtë ditëlindje.

“Ti ndoshta nuk e di,por kam shume vite qe flej ne mendje me ty pavarsisht se sot per 26 vjetor po martohemi”, shkruan ai në postimin e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)

Kujtojmë se pak muaj më parë, Olsi Bylyku ishte në qendër të vëmendjes pas ndarjes me partneren e tij prej 4 vitesh, Egli Tako./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *