Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi ka deklaruar se Edi Rama me çështjen e “McGonigal” nuk do të ketë më asnjë shpëtim.

 

Për mediat, ajo deklaroi se do të vijnë marshallët dhe prokurorët dhe ta çojnë para drejtësisë.

 

Duke akuzuar mazhorancën se është duke vepruar pa tru, Kryemadhi tha se topi tashmë ndodhet në derën e SPAK.

 

Sot nuk isha pasive, isha vëzhguese. S’mbaj mend kur është deleguar ndonjë interpelancë, po ne jemi mësuar kur ai delegon firmën, ai as projektin e Durrësit se ka firmosur vetë. Qesharake është se mazhoranca edhe nëse dikur kishin ndopak tru, sot i ka humbur fare.

 

Rama s’i shpëton dot gransupirës, do i vijnë marshallët e prokurorët do e çojnë para drejtësisë. Tashmë topi është në derën e SPAK.”

One thought on ““Marshallët do e çojnë Ramën para drejtësisë”/ Kryemadhi: Topi në derën e SPAK!

  1. O njerz te qelbur nga kemba ne kok
    Ju ini te gjith te zhytur ne korrupsjon, te lozesh me jeten Shqipetareve nuk ka vend ku te rri
    SPAKU duhet tu hetoj te gjith politiken Shqipetare dhe jo te meret me nje Agent I FBIs stop deri ketu Populli Shqipetar nuk ha bar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *