Mark Zuckerberg do të bëhet sërish baba. Lajmin e bëri të ditur vetë ai, përmes një postimi në rrjetin e tij social “Instagram”.

 

Ai shfaqet krah bashkëshortes së tij Priscilla Chan duke zbuluar se do të bëhen me një tjetër vajzë.

 

“Shumë dashuri. I lumtur të ndaj që Max dhe August do të kenë një motër të re vitin e ardhshëm!”, shkroi ai.

 

Kujtojmë që çifti i famshëm kanë dy vajza, Maxima Chan Zuckerberg, e cila erdhi në jetë në dhjetor të vitit 2015 dhe August, që lindi në gusht 2017.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *