Mario Balotelli ka vendosur të kthehet në vendlindje për të vijuar karierën e tij. Ai do të prezantohet këtë të hënë si lojtar i Brescia.

 

Sulmuesi italian ra dakord të bashkohet me klubin e tij të lindjes për një ‘kontratë shumë vjeçare’.

 

Balotelli u la I lirë nga Marseja gjatë verës ndërsa zgjodhi që rrugëtimin e tij ta vijojë në Serinë A dhe pse pati oferta të shumta nga ekipet turke si dhe ato braziliane.

 

 

 

View this post on Instagram

 

Finalmente torno nella MIA CITTÀ, Brescia ci sono @brescia_calcio #finallyMario #homecoming

A post shared by Mario Balotelli🇮🇹👨‍👧‍👦🦁 (@mb459) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *