Mariah Carey u vu përballë një situate mjaft të sikletshme, teksa ishte duke shkuar për të ngrënë pica me dy fëmijët e saj.

 

 

Ylli 47 vjeçar mbante veshur  një palë streçe shumë të ngushta dhe të tejdukshme, që i kanë treguar pak më  tepër seç duhej.

 

 

Paparacët kanë arritur të kapin në foto momentin kur këngëtares së hitit “Hero” i duken vijat e të  brendshmeve.

 

 

Megjithatë Mariah nuk është shqetësuar shumë, madje nuk ka ndaluar së qeshuri për asnjë moment gjatë  gjithë darkës.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *