Mariah Carey  e konfirmoi që është duke dalë sërish me ishin e saj Bryan Tanaka, vetëm një muaj pas ndarjes.

 

 

Këngëtarja duket se po e përjeton shumë mirë këtë ribashkim, pasi është parë në super formë mbrëmjen e kaluar, teksa kishte dalë të darkonte me Bryan.

 

 

48 vjeçarja padyshim që i ka treguar ish-it se çfarë kishte humbur gjatë gjithë kësaj kohe, duke veshur një bluzë lëkure të zezë që i nxirrte dekoltenë e bollshme jashtë.

 

 

E qeshur dhe shumë seksi,  këngëtarja ka kthyer koka me look-un e natës së kaluar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *