Manchester United ka poshtur Tottenham me shifrart 2 me 1.

 

Rashford me dy golat e tij I dha fitoren djajëve duke I shkaktuar kështu dhe humbjen e parë Mourinhos nën drejtimin e Tottenham.

 

Nga ana tjetër Chelsea ka fituar në shtëpi 2 me 1 me Aston Villa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *