Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, në vendin e quajtur kryqëzimi Gocaj.

 

Një automjet tip “Benz” ka përplasur një motor, në të cilën udhëtonte një person.

 

Nga aksidenti është plagosur rëndë drejtuesi, i cili është dërguar rëndë në spital për mjekim.

 

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.