Regjistrohet një tjetër aksident rrugor në vendin tonë.

 

Një 58-vjeçar u përplas nga një makinë tip “Toyota” teksa lëvizte me biçikletë.

 

Aksidenti ndodhi në aksin rrugor Fier-Seman, në fshatin Fermë.

 

I plagosuri u dërgua në spital dhe sipas policisë, gjendja e tij shëndetësore nuk është e rënduar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *