Pasditen e kësaj të shtune në Gjirin e Lalzit u regjistrua një aksident rrugor.

 

Drejtuesi i një makine humbi kontrollin dhe për pasojë, mjeti përfundoi i përmbysur në lokal.

 

Nga policia nuk ka asnjë informacion zyrtar për aksidentin apo për persona të lënduar nga përplasja, por videoja e aksidentit ka qarkulluar në rrjetet sociale.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.