Një makinë ka marrë flakë gjatë lëvizjes në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

 

Sipas policisë, rreth orës 08:00, mjeti tip “Polo” me drejtues shtetasin Xh. B., 58 vjeç, banues në Elbasan, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht. Nuk ka dëme në njerëz.

 

Paraprakisht dyshohet se mjeti ka marrë flakë për shkak të një defekti teknik. Vijon puna nga grupi hetimor, për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.