Shoferi i një automjeti ka humbur drejtimin e timonit e për pasojë makina e tij ka përfunduar në bregdet.

 

Ngjarja ka ndodhur në Lungomare të Vlorës, ku makina ka kapërcyer shëtitoren dhe ka rënë mbi rërë.

 

Drejtuesi i mjetit tip “BMW” nuk ka pësuar dëmtime shëndetësore, ndërsa në vendngjarje ndodhet edhe policia.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *