Një i ri shpëtoi mrekullisht vetëm duke u plagosur, pasi automjeti me të cilin udhëtonte, doli nga rruga dhe përfundoi në kanal. Ngjarja ndodhi në segmentin Vau i Dejës-Mjedë në Shkodër ku makina tip “Golf” lëvizte me shpejtësi. Edhe trafikndaresja, nuk arriti te mbante automjetin ne rruge, ndërsa per pak sa nuk i mori jetën te riut. Policia, e cila mbërriti ne vendngjarje dërgoi në spital të plagosurin, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.