Ka disa ditë që kanë nisur xhirimet e telenovelës më të re të Televisës ‘Papa, a toda madre’,  ku në rolet kryesore luajnë Maite Perroni dhe Sebastian Rulli.

 

Por si ju duket çifti me i ri i telenovelës romantike? Në foton e postuar nga aktori argjentinas Sebastian Ruli, Maite duket se ka ndryshuar look. Ajo ka zgjatur flokët si dhe ka prerë balluke, për t’iu përshtatur sa më shumë rolit të ri.

 

 

Edhe Sebastian, duket i lumtur. Ja çfarë shkruan ai: ‘ Çfarë lumturie e madhe të marësh pjesë në këtë projekt me një mikeshë të mirë. Do ta shijoj në pafundsi’.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *