Një 39-vjeçar u prangos nga Policia e Lushnjes këtë të hënë. Kryefamiljari dhunoi bashkëjetuesen e tij dhe djalin e tij të mitur, 13 vjeç.

 

Në nerva e sipër, ai hodhi edhe sendet e orenditë shtëpiake nga ballkoni i katit të pestë, ku banonte.

 

Për pasojë, u dëmtuan dy mjetet që ishin të parkuara poshtë pallatit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *