Gafat e ish-portierit të Liverpool, Loris Karius duket se nuk kanë fund.

 

Pas gafave të bëra në finalen e Champions të 2017, Karius ka gabuar sërish pasi po I ripërsërit ato herë pas here edhe me ekipin e Besiktas.

 

Portieri gjerman në ndeshjen e vlefshme për Europa League, përballë Slovan Bartislava doli nga zona për të larguar topin me kokë por u përplas me mbrojtësin dhe I dha mundësi ekipit vendas që të kaloj në avantazh.

 

Gafë që nuk është kapërdirë mirë nga ana e tifozëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *