Subscribe

Policia ka vënë në pranga Hamza (Arsen) Muskurtin, autor i vrasjes së dyfishtë pasditen e së martës në Tiranë.

 

Kapja e tij është bërë e mundur nga Komisariati nr.4 në Tiranë në zonën e “5 Majit”.

 

Bëhet me dije se autorit nuk i është gjetur me vete arma e krimit.

 

Autori u largua menjëherë pas ngjarjes por arratia e tij zgjati vetëm pak orë.

 

Të vdekur në vend, në ambjentet e biznesit të tyre mbetën, Dritan Muskurti dhe Nora Muskurti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.