“Këngë Moj” është bërë tashmë skena e vetme, që çdo të martë i sjellë publikut këngët më të njohura nga veriu në jug.

 

NDIQENI LIVE 

 

Ndaj edhe sonte shumë prej emrave më në zë do të interpretojnë muzikën folk. Transmetimi sapo ka nisur dhe artistët do performojnë për rreth dy orë.

 

Këtë të martë do të jetë mbrëmja e artistes të mirënjohur, Eranda Libohova, i cila përmes këngës do të zbukurojë mbrëmjet tuaja.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *