Një tjetër person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune si pasojë e përplasjes nga një makinë.

 

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Barbullonjë e Re, në Lezhë, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

 

Gjithashtu mësohet se drejtuesi i fuoristradës që shkaktoi aksidentin është larguar nga vendi i ngjarjes.

 

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin dhe gjendjen nëtë cilën ndodhet këmbësori i aksidentuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *