Një aksident me vdekje është regjistruar rreth mesnatës, në aksin rrugor Shkodër-Lezhë. Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja, ndërsa i aksidentuari, 68-vjeç, humbi jetën.

 

Grupi hetimor vijon punën për identifikimin dhe arrestimin e drejtuesit të mjetit, si dhe për sqarimin e rrethanave të rastit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *