Një video e shpërndarë nga Barstool Sports që tregonte Jeff Bezos dhe të dashurën e tij, Lauren Sanchez, në Gala Art+Film LACMA në Los Angeles ka bërë xhiron e internetit duke u komentuar shumë në rrjete sociale.

 

Cifti shumë i pasur shihen në shoqërinë e Leonardo DiCapriot dhe ajo që u komentua ishte sjellja e Sanzhez. E dashura e Bezos thjesht nuk ia hiqte dot sytë aktorit!

 

Pas videoja u bë virale ka ardhur edhe reagimi i Bezos.  “Leo, eja këtu, dua të të tregoj diçka…” shkroi Bezos, kraha një foto ku shihet i përkulur mbi një tabelë që lexon, “RREZIK! Shkëmb i pjerrët. Rënie fatale”.

 

 

Përgjigjja e tij “kërcënuese” shkaktoi shumë të qeshura sepse Bezos iu bashkëngjit të gjitha komenteve me shumë humor./ Living

Leave a Reply

Your email address will not be published.