Futbollisti I kombëtares shqiptare Ermir Lenjani i ka dhënë fund beqarisë.

 

Lenjani është martuar me të fejuarën e tij, Herolinda. Ai ka organizuar një dasmë private me familjarët dhe rrethin e ngushtë shoqëror duke mos preferuar që ta bëjë publike.

 

Martesa e Lenjanit, është mësuar nga një foto në mediat sociale ku futbollishti vallëzon me bashkëshorten e tij.

 

Lenjani dhe Herolinda u fejuan dy vite më parë, 12 korrik 2017.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *