Një tërmet me magnitudë 4.2 të shkallës Rihter goditi mbrëmjen e kësaj të premteje Greqinë.

 

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Kyparissia, në Peloponez, dhe thellësia raportohet të ketë qenë 22.9 km.

 

Deri më tani, nuk ka raportime për dëme materiale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *