Prej disa ditësh në media është aluduar se reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë në pritje te fëmijës së tyre të parë, por akoma nuk kemi asnjë konfirmim prej tyre.

Në fotot që Sara ka publikuar në Instagram është vënë re barku i rrumbullakosur dhe dyshimet janë shtuar edhe nga postimi që ajo ka bërë së fundmi ku është parë e veshur me rroba të gjëra duke shtuar më shumë dyshimet për shtatzaninë.

Cifti ka zgjedhur që këto ditë ti kalojë në jug të Shqipëerisë së bashku me familjen e këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe duhet të jemi tepër vigjilent nëse në ndonjë foto të postuar prej tyre do të shfaqet Sara Hoxha me bikini dhe aty mbase mund të verifikojmë lajmin e shtatzanisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *