Këta janë dy këngtarë tepër të pëlqyer për publikun shqiptar dhe çdo lançim i tyri të jep pritshmëritë për një hit.

 

Ledri ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një video ku lajmëron për një projekt të ri me Ermal Fejzullahun.

 

Kënga “Tavolina” u prit mjaft mirë nga publiku dhe ky kombinim këngëtarësh nuk ka se si të zhgënjejë. E vetmja gjë që kemi në dorë është të presim lançimin e këngës…

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *