Para disa vitesh, Ledri Vula ka qenë në një lidhje me këngëtaren e famshme, Dua Lipa. Ata arritën që të ruajnë një raport miqësor edhe pas ndarjes së tyre. Gjithashtu edhe familjet e tyre shkojnë shumë mirë.

 

Por, një postim i Dua Lipës në Instagram, ngacmoi Ledrin për t’i lënë një koment.

 

Në foto shfaqet Dua Lipa e veshur me xhup rozë në New York. Ndër komentet e shumta, vihet re dhe ai i Ledrit ” Ftoht “. Ishte një koment i papritur nga fansat, pavarësisht marrëdhënies së mirë të dyshes./Tring

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *