Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi ka treguar si rrallëherë një prej mesazheve të ndjekësve të saj, i cili i drejtohej duke e akuzuar për operacione dhe jetën e saj në Turqi. Megjithatë pavarësisht këtij momenti duket se Abazi nuk është shqetësuar aspak, por ka vendosur t’i kthejë përgjigje në ‘Instastory’ duke e ironizuar ndjekësin me një llogari fallco dhe duke e etiketuar atë.

Ky është ndër të paktat raste që Almeda ka ndarë në ‘Instagram-in’ e saj, pasi përgjithsisht ajo ka zgjedhur të mos i përgjigjet në asnjë lloj mënyre komenteve negative.
Kujtojmë se momentalisht ajo ndodhet në Turqi pranë familjarëve të saj dhe ka pohuar se sapo kufinjtë të hapen do të vijë drejt Shqipërisë për të takuar gjyshërit e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *