Këtë të mërkurë një ngjarje e rëndë ka tronditur Shkodrës, si pasojë e ekzekutimit me armë zjarri të shtetasit Ferdinand Polia, 35 vjeç.

 

Viktima Polia, ndryshe njihet si një person që merrej me merrej me turizmin edhe bashkëpronari i një bujtine në zonën e Thethit me emrin “Polia”. Ndryshe 35 vjeçari njihej dhe si “Nardi i Bujtinave”.

 

Vrasja e tij është bërë nga persona të paidentifiuar dhe në rrethana të paqarta.

 

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *