Fermerët e “Ferma VIP” që prej fillimit na kanë dhuruar momente gazmore dhe të bukura.

Pasditen e sotme Albano teksa qëndronte në verandë me Rigelsën dhe Buçko ka pyetur se cili është burri i mushkonjës. Fermerët kanë dhënë përgjigjet e tyre me humor e batuta.

Pjesë nga biseda:

Albano: Kush është burri i mushkonjës?

Rigelsa: Mushkonji

Buçko: Mushkica

Albano: Nuk ka ndarje gjinore fjala mushkonjë

 

 

Për të mos humbur asnjë detaj nga “Ferma VIP” mund t’i ndiqni live në platformën Tring, 24 orë në shtatë ditë të javës në dy kanalet “Ferma VIP 1” dhe “Ferma VIP 2”. /vizionplus.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *