Aktorja e njohur shqiptare Ema Andrea e ftuar në emisionin “Albano Shoë” ju është përgjigjur pyetjeve pikante të bëra nga moderatori Albano Bogdo.

E pyetur se kush është aktori që do të bënte seks, Ema Andrea tha duke qeshur se do të ishte Jeremy Renner.

Pjesë nga biseda:

Albano Bogdo: Më thuaj një aktor që do të bëjë seks?

Ema Andrea: Jeremy Renner. Ai më është dukur gjithmonë një burrë shumë inteligjent.

Albano Bogdo: Ke ndonjë foto të tij në dhomë?

Ema Andrea: Jo jo. Kur kemi qenë të reja bënim kështu bisedash. Unë kam patur një laborator, që e do një mit dhe do të vijë momenti që do ta tradhtosh.

Albano Bogdo: Po Johny Deep?

Ema Andrea: Është shumë burrë kurioz, unë e kam takuar në ishullin e tij. Është nga ata tipa që nuk i pëlqen gjithkujt, pranon jetën e tij ashtu siç e ka. Duket një romantik i lodhur.

Albano Bogdo: Ka marrë gjithë yjet e Hollivudit me radhë nga mos lodhet.

Ema Andrea: Do doja ta takoja personalisht pa praninë e kamerave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *