Demi Rose është një nga modelet më përvëluese dhe këtë e tregon sa herë që ka mundësi dhe në rrjtet e saj social. Ajo ka mbi 5 milion ndjekës në rrjetin social “Instagram”. Demi poston jo vetëm foto artistike, por nuk mungojnë as ato në në plazh e jo vetëm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajo çfarë bie në sy sapo hap Instagramin e saj, janë linjat perfekte të trupit, të cilat ajo di t’i tregojë mjaft mirë në pozat, madje dhe nudo përpara aparatit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos nga gjinia mashullore, prej të cilëve ka komente pafund në çdo foto që poston. Demi Rose bën një jetë luksoze, të cilën nuk ngurron ta ndajë me të tjerët në rrjetet sociale.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për të na dhënë te drejtë shikoni fotot më provokuese të saj në rrjetet sociale.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *