Këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka treguar se vazhdon të jetë seksi si kurrë më parë. Ajo ka pozuar nudo dhe i ka publikuar pamjet në rrjetin social Instagram, të shoqëruar me nënshkrimin: “Nëse kërkon dicka të vërtetë, ndalo së kërkuari raste të përkohshme.”

 

 

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për fotografi të vjetra, pasi këto kohë ajo ka patur nostalgji për të kaluarën dhe ka rikthyer disa poza për ndjekësit e saj.

 

 

Bleona di si të marrë vëmendjen e duhur, duke marrë shumë komente për linjat e saj trupore. Ndërkohë ajo vazhdon qëndrimin e saj në Amerikë, dukë synuar që të bëhet pjesë e tregut ndërkombëtar pasi ka sjellë disa hite me producent të huaj.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.