Duket se ende vazhdojnë ‘thumbat’ mes stilistes Bora Kokëdhima dhe Enada At’Nikolla. Stlistja ka postuar një foto me mbishkrimin:”Kaq shumë xhelozi. Unë u kënaqa tu u knaq”. Nuk dihet nëse këto fjalë I drejtohen pikërisht Enada At’Nikollës por Bora ka vendosur që ta shoqërojë postimin me një foto ku përvec look-ut të kuruar, ka treguar dhe unazën që mban në gishtin e dorës së majtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *