Tre shtetas janë arrestuar në flagrancë nga policia e Pogradecit për shkak se kundërshtuan me dhunë punonjësit e policisë.

Në pranga përfunduan shtetasit me iniciale S.S, 24 vjeç, O.Xh, 27 vjeç dhe U.B, 17 vjeç, banues në Pogradec.

Të tre të rinjtë përdoren dhunë ndaj uniformave blu duke kundershtuar shoqërimin e tyre për në komisariat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *