Një 31-vjeçar nga Fieri u arrestua nga Policia e Mallakastrës këtë të mërkurë.

 

Ai dyshohet se ka kultivuar kanabis në pronë publike, në vendin e quajtur “Dardhas” në Aranitas.

 

Prangosja e tij u krye gjatë kontrolleve të terrenit që policia kryen për të goditur rastet e kultivimit dhe trafikut të drogës.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *