Deklaratat e liderit te opozitës kane sjelle reagimin e Kryeministrit. Ne nje postim ne rrjetin social Facebbok, Edi Rama u përgjigjet akuzave te kryedemokratit, i cili pretendon se vendi është futur në një krizë të rëndë ekonomike dhe financiare. Kryeministri shkruan se kreu i opozitës vetëm shpif. “Bëmë o babë të të ngjaj! Shpif baba e shpif çuni, shpif e shpif e eja rrotull se po na vjen reforma në drejtësi, sa më shumë balte së kushedi”, shprehet shefi i qeverise Edi Rama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *