Subscribe

Partia e Lirisë ka mbledhur Komitetin Drejtues Kombëtar pasditen e sotme. Deputetja e partisë, Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë gjatë fjalës së saj.

Ajo deklaroi se nuk i frikësohet burgut dhe SPAK-ut.

Lexo edhe :

Related Posts

Kryemadhi: Shumë prej jush i është thënë që mos rrini me Kryemadhin se do hyjë në burg. Po e them këtu! Nuk më rruhet fare as për burgun dhe as për SPAK-un.

Që në nisje të fjalës, Kryemadhi foli me tone të ashpra dhe iu përgjigj akuzave të Ilir Metës për nepotizëm brenda Partisë së Lirisë.

Sipas saj më shumë se nepotizmi, ajo që po shkatërron PL-në është servilizmi, duke sulmuar njerëzit afër Ilir Metës./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *