Policia e Krujës ka arrestuar një person, pasi në banesën e tij në fshatin Bret u gjetën lëndë narkotike.

Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale B.K., ndërsa është shpallur në kërkim i biri i tij, 29-vjeçari me iniciale A.K.

Nga kontrolli i ushtruar në banesën e tyre, policia gjeti dhe sekuestroi një sasi prej 5 kg kanabis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *