Miliarderja e famshme Khloe Kardashian së fundmi duket se ka qenë në fokusin e komenteve kritikuese nga fansat e saj.

 

Së fundmi ajo kishte publikuar në Instagram disa foto ku ka ekspozuar lëkurën e saj të shëndetshme dhe të ndritshme.

 

Menjëherë pas këtij momenti në llogarinë e 35-vjeçares kanë mbërritur komente të ndryshme negative nga fansat e saj të cilët e akuzonin se i kishte buzët e fryra më tepër seç duhet dhe se dukeshin tmerrësisht keq.

 

Ndërkohë disa të tjerë e kanë akuzuar Kardashian se ajo kishte bër ndërhyrje të shumta në pjesë të tjera të fytyrës duke e shndërruar atë në një njeri tjetër.

 

Khloe nuk ka dhënë asnjë përgjigje rreth këtyre kritikave, por ka reaguar duke hequr opsionin e komenteve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.