Dalin në dritë detajë të tjerë në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Memaliajn këtë të hënë.

35 vjecari Arjan Shahaj qëlloi me sëpatë në kokë babain e tij Iljaz Shahaj I cili më pas humbi jetën.

Ngjarja e rëndë ndodhi në pyllin e fshatin Shalës ku babe e bir kishin shkuar per te kullotur bagetite.

Dyshohet se autori ka pasur herë pas herë probleme të shendetit mendor.

Vite më parë ai ka tentuar të vrase edhe mamanë e tij.

Për momentin ai është në arrati dhe kërkohet nga forcat e rendit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.